Dijitalde her şey stratejiyle başlar! Doğru adımlar doğru yol haritası!

Uzman ekibimizle size en iyi hizmeti sunar ve dijitalde rakiplerinizin önüne geçmek için bütün dijital platformlarda size partnerliik eder.

E-Ticaret Yönetim

Pithy Digital e-ticaret yönetiminde web sitenizin bütün güçlü ve zayıf yönleri tespit edilir. Rakip analizi yapılarak rakiplerinize karşı üstünlük kurmanız için gerekli On Page/Off Page SEO çalışmaları ve tasarım çalışmaları yapılır.

Google Reklam & SEO

Ürün veya hizmetlerini potansiyel müşterilerine sunan firmaların doğru bir yolda ilerlemesini sağlamak ve sektöre göre verilebilecek en az bütçeyle en fazla potansiyel müşteriye ulaşmalarını sağlayarak yanında oluruz.

Sosyal Medya Yönetim

Uzman ekibimiz sosyal medya hesaplarınız için en uygun tasarımları belirler. Belirlenen tasarımlar üzerinden paylaşılacak içerikler firmanızın yüzü olmasını ve firmanıza doğru insanların ulaşmasını sağlar.

Sosyal Medya Reklamcılığı

İnternet dünyasına aşina olup sosyal medyada vakit geçirmeyen insan çok azdır. Ürün veya hizmetlerinizin sosyal medyanın her kanalında insanların karşısına çıkmasını ve potansiyel müşterilerinizin size ulaşmalarını sağlıyoruz.

Pazar Yeri Yönetim

Ürün veya hizmetlerinizi Türkiye’nin önde gelen pazar yerlerinde sergileyerek firmanızın ön planda olmasını sağlıyoruz. Türkiye’de bulunan milyonlarca potansiyel müşteriye ulaşarak satışlarınızı artırabilirsiniz.

Web Tasarım

Web sitesi tasarlamak bir binayı kurmak gibidir, en başından doğru adımlarla ilerlemek gerekir. Web sitenizi hızlı, W3C SEO standartlarına uygun olarak tasarlıyor, ulaşılabilir olmanızı ve müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz.

İlginizi Çektik mi?

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve
bize ulaşmak için geç kalmayın!

Call Now ButtonBizi Ara